Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує набір учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй першій програмі. SELab є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute.

(далі…)

FAQ: все, що Ви хотіли б знати про Школу…

Ми спробували зібрати усі найпоширеніші запитання про нашу Школу та відповісти на них, щоб заощадити ваш час.

Якщо у мене немає бізнес-ідеї або проекту, але я планую у майбутньому створити, чи можу я взяти участь у Школі? (далі…)

Школа Українського Підприємництва оголошує набір на Літній Інтенсив.

Раді повідомити, що Школа Українського Підприємництва оголошує набір на Літній Інтенсив, який триватиме з 14 червня до 14 липня 2016 року.

Літня Школа – це місяць насиченої навчально-практичної програми для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

(далі…)

Розпочалась друга навчальна програма Школи Підприємництва при “Часописі”

Нарешті розпочалась друга програма Школи Підприємництва при “Часописі”! У ній бере участь 9 проектів та починаючих бізнесів, про які згодом ми обов’язково розповімо вам  детальніше. Ми вже навіть встигли опрацювати перший з п’яти модулів нашої оновленої “шкільної” програми. (далі…)

Стипендія від радіо “Аристократи”

Парад класних новин від Школи Українського Підприємництва!

По перше, ми подовжили термін подачі заявок до 13.10. 12:00.

По друге, крім двох оголошених раніше стипендій на навчання (від експертного журі та Креативний простір “Часопис”), ми оголошуємо ще одну стипендію – від наших чудових партнерів – програми “Власники” на Радіо Аристократи! (далі…)

Спеціальні знижки на навчання завдяки партнерству з Allbiz

Міжнародний центр інтернет-торгівлі Allbiz став партнером Школи Українського Підприємництва при “Часописі”. Підтримка Allbiz уможливила впровадження знижок на навчання для всіх учасників у другій програмі Школи. Відтепер, вартість навчання у Школі для одного учасника становитиме на 20% нижче заявленої вартості і дозволило прийти до єдиної вартості для всіх. (далі…)

Cтипендії на навчання у Школі Українського Підприємництва

Чудова новина для усіх, хто розглядає можливість навчатись у нашій Школі.

За результатами краш-тесту буде надано 2 стипендії на навчання у Школі в розмірі 50% від вартості. Одна з них – від креативного простору «Часопис», друга – від експертного журі Школи. (далі…)