Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників
2
Жов

Спеціальні знижки на навчання завдяки партнерству з Allbiz

Міжнародний центр інтернет-торгівлі Allbiz став партнером Школи Українського Підприємництва при “Часописі”. Підтримка Allbiz уможливила впровадження знижок на навчання для всіх учасників у другій програмі Школи. Відтепер, вартість навчання у Школі для одного учасника становитиме на 20% нижче заявленої вартості і дозволило прийти до єдиної вартості для всіх.

Крім того, в рамках партнерства спеціалісти Allbiz приєднаються до експертного складу Школи.

«Allbiz – онлайн-платформа, яка допомагає підприємцям розвивати свій бізнес в Україні та на міжнародних ринках. У нас дуже багато талановитих людей з ідеями, які не розуміють, як їх реалізувати у бізнес-проект і яким чином онлайн може генерувати потік продажів, особливо в сегменті продажів для інших компаній. Ми проводимо багато власних освітніх ініціатив. І раді підтримати такий корисний для розвитку підприємництва проект «Часопису»,  – зазначає директор з комунікацій Allbiz Ася Кучина.

Школа Підприємництва – інтенсивна навчально-практична програма для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

Заявки на участь у програмі приймаються до 13 жовтня 12:00 через форму. Учасники відбиратимуться за результатами краш-тесту 11 жовтня та індивідуального інтерв’ю з кураторами Школи. Заняття триватимуть з 15 жовтня по 14 листопада 2015 року.

Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне побудувати власну справу в Україні й для України та створити нові робочі місця та можливості. Перевага надаватиметься працюючим бізнесам (малий та середній бізнес, стартапи) та опрацьованим ідеям. У фокусі школи – online-бізнес або offline з елементами online.

Про Allbiz

Allbiz (www.all.biz) – міжнародний центр інтернет-торгівлі, на якому мільйони замовників та продавців укладають найвигідніші угоди, не залежно від того, в якій країні знаходяться та якою мовою говорять. На ресурсі представлені більше 1,4 млн компаній з 90 країн і 102 ринки товарів та послуг. Щомісяця кількість відвідувачів досягає 22 млн, а кількість замовлень, оформлених через систему Allbiz, перевищує 10 тисяч на день. Ресурс доступний на 26 мовах, офіси знаходяться в 19 країнах.