Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників
12
Тра

FAQ: все, що Ви хотіли б знати про Школу…

Ми спробували зібрати усі найпоширеніші запитання про нашу Школу та відповісти на них, щоб заощадити ваш час.

Якщо у мене немає бізнес-ідеї або проекту, але я планую у майбутньому створити, чи можу я взяти участь у Школі?

 • Так, якщо є сформульована ідея, яку ви зможете представити на краш-тесті у форматі презентації, яка відповідає вимогам Школи для краш-тесту.
 • Якщо ваш проект лише у невизначених планах, то скоріше ні, оскільки Школа орієнтована на навчання “по-живому”. Усі завдання учні виконують, застосовуючи до свого проекту, розглядаючи як загальні дані, так і детально опрацьовуючи ключові аспекти.

Чи необхідно мати попередній досвід у бізнесі?

 • Ні, не обов’язково, але бажано мати досвід роботи, кар’єрного чи професійного росту за вашою спеціалізацією. Якщо ви щойно закінчили школу чи університет, ми рекомендуємо вам попрацювати, щоб отримати досвід.

Чи зможу я повноцінно брати участь у програмі Школи, якщо маю постійне місце роботи?

 •     Все залежить від того, який  у вас графік роботи та чи буде роботодавець відпускати на заняття.
 •     Пропускаючи, буде дуже складно наздоганяти програму, оскільки спікери зможуть частково дати вам інформацію на рівні особистих консультацій, але не будуть працювати з вами повноцінно в індивідуальному форматі.
 •     Оскільки модулі припускають навчання в будні дні тижня, вам обов’язково необхідно заздалегідь узгодити з керівництвом відсутність у цей час.

Чи допомагаєте ви у пошуку інвестицій?

 • Ми можемо порекомендувати, до кого звернутися з таким питанням, якщо ваша ідея буде відібрана експертами після краш-тесту як перспективна, ви станете учасником школи і успішно пройдете курс навчання.
 • У процесі навчання ваш проект отримає багатосторонню оцінку, у т.ч. і на рівні інвестиційної привабливості. У разі позитивної оцінки, ми зможемо порекомендувати вас цільовим фондам або фахівцям, з якими ви зможете обговорювати пошук інвестицій. Але Школа не є інвестиційним фондом або інкубатором.

Чи матиму я на виході готову інструкцію, як розвинути успішний бізнес?

 • У вас будуть зустрічі з експертами вашої сфери і контакти успішних бізнесменів, які на своєму досвіді і реальних проектах дадуть вам інструменти, знання специфіки і систематизації процесів, які дозволять краще контролювати процес розвитку вашого бізнесу, системно аналізувати допущені помилки, робити менше промахів або розуміти, де і чому були досягнуті ті чи інші успіхи.
 • У світі, на жаль, не існує інструкції щодо того, як розвинути успішний бізнес. Якби вона була, половина людей у світі мали б успішний бізнес. До речі, якщо знайдете таку інструкцію, ми готові її придбати ;)

Яка кількість індивідуальних консультацій передбачена програмою?

 • Кількість індивідуальних консультацій залежить від рівня складності проекту, вільного часу експерта і бізнес-необхідності консультації. Кожен проект в середньому отримує 2-3 індивідуальні консультації від експертів Школи. Ми не ставимо обмежень, але вимагаємо організованості, оскільки консультація найчастіше – це не готове рішення, а нове завдання для самостійного виконання.

Я можу отримати консультації з усіма менторами, які представлені на сайті?

 • Отримати можете, питання у бізнес-необхідності таких консультацій і пріоритеті ваших бізнес-завдань.
 • Запит на консультацію з експертом подається через ментора, з ним же ви обговорюєте необхідність і цілі консультації, якщо ментор згоден з її необхідністю, він дає запит експерту на визначення зручної для нього дати. Якщо інше не передбачено вимогами або домовленостями з експертами.

Як відбувається процедура відбору?

 • Ви реєструєтесь як потенційний учасник і презентуєте проект в рамках краш-тесту. За його результатами всі проекти отримають зворотний зв’язок від експертів, а також будуть визначені ті проекти, які отримають запрошення на навчання.
 • Якщо є перешкоди для участі у краш-тесті, наприклад, відсутність в дату його проведення в країні, ви повідомляєте про них адміністратору школи. В такому випадку можлива особиста співбесіда з менторами школи й одержання запрошення за його результатами.

Якщо мене не відберуть на краш-тест, чи зможу я взяти участь у Школі?

 • Ні. Краш-тест – це точка входу в Школу. Якщо ваш проект не відберуть на краш-тесті, ви не зможете стати учасником Школи у цьому наборі, але зможете врахувати і застосувати рекомендації експертів, які ви отримаєте на краш-тесті.

На якому етапі розвитку має бути моя бізнес-ідея, щоб брати участь у школі?

 • Якщо ви не можете сформулювати презентацію проекту у форматі, необхідному для краш-тесту, це означає, що ваша бізнес-ідея ще не на тому етапі розвитку, який необхідний.
 • Якщо ваш проект лише у невизначених планах, то він не підходить, оскільки Школа орієнтована на навчання “по-живому”. Всі завдання учні виконують відповідно до свого проекту, розглядаючи як загальні дані, так і детально опрацьовуючи ключові аспекти.

Якщо я маю власний бізнес, як мені допоможе школа? Чи не буде це витратою часу?

 • Все залежить від ваших бізнес-завдань на даний момент і ваших пріоритетів. Школа створена для тих, хто шукає можливості систематизувати, налаштувати процес роботи, для того, щоб відчувати максимальну керованість, контроль над процесом, також, врахувавши все необхідне, створити план розвитку на найближчий рік.

Якщо вся моя команда не може брати участь у повній програмі, вони можуть бути присутніми на окремому модулі? На яких умовах?

 • Команда – проект, в рамках Школи, це співзасновники проекту, які мають рівну відповідальність. Курс Школи не передбачає участь у модулях лінійних працівників.
 • Ті учасники команди, які не змогли прийняти участь у Школі, можуть відвідати окремі модулі за додатковим погодженням з адміністраторами школи за додаткову плату. Вартість визначається відповідно до модуля, який вас цікавить.

Чи можлива оплата частинами?

Оплата проводитися до початку навчання, всі 100%. Оплата може бути перерахована частинами 50/50, але всі 100% мають бути сплачені до початку курсу. При частковій оплаті ви не отримаєте знижку за попередню реєстрацію.

Чи передбачені знижки?

Ви можете отримати знижку згідно тарифікації за попереднє бронювання участі і оплати курсу.