Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників
11
Тра

Школа Українського Підприємництва оголошує набір на Літній Інтенсив.

Раді повідомити, що Школа Українського Підприємництва оголошує набір на Літній Інтенсив, який триватиме з 14 червня до 14 липня 2016 року.

Літня Школа – це місяць насиченої навчально-практичної програми для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

Заявки на участь у програмі приймаються до 10 червня 12:00 через форму. Учасники відбиратимуться за результатами краш-тесту, який відбудеться 12 червня 2016.

Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне побудувати власну справу в Україні й для України та створити нові робочі місця та можливості. Перевага надаватиметься працюючим бізнесам (малий та середній бізнес, стартапи) та опрацьованим ідеям. У фокусі школи – online-бізнес або offline з елементами online.

Кожному учаснику Школи буде надана можливість отримати індивідуальну менторську підтримку та консультування протягом усієї програми.

Заняття триватимуть протягом одного місяця. Формат навчання у Школі — насичена модульна система, яка дасть можливість учасникам більше сконцентруватись на навчанні та виконанні практичних завдань. Усього програма містить 5 модулів, які вміщають близько 20 базових тематичних блоків, необхідних для розвитку власної справи: дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти, основи бухобліку, залучення стартового капіталу та ін. Вас також очікують надихаючі тематичні зустрічі з успішними українськими підприємцями.

Створюй цього літа. Почни його з користю для власної справи чи вже існуючого бізнесу.

Реєструйся за посиланням.