Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників
20
Жов

Розпочалась друга навчальна програма Школи Підприємництва при “Часописі”

Нарешті розпочалась друга програма Школи Підприємництва при “Часописі”! У ній бере участь 9 проектів та починаючих бізнесів, про які згодом ми обов’язково розповімо вам  детальніше. Ми вже навіть встигли опрацювати перший з п’яти модулів нашої оновленої “шкільної” програми.

У перший день ми знайомились, говорили про програму та про цілі, які ставлять перед собою учасники. Також ми запросили засновників проекту Ham.Lo Project, які розповіли про історію створення проекту, про труднощі та помилки, про мотивацію, про взаємовідносини в команді та розподіл обов’язків – усе те, з чим стикається кожен, хто починає власну справу.

Також учасники презентували свої проекти – це те, без чого не обходитиметься жодне заняття у Школі, такі вже наші правила. Насправді, як показує практика, постійна практика презентації власного проекту дозволяє подивитись на нього якби з боку, побачити слабкі сторони та доопрацювати їх.

Другий день модуля був присвячений lean business model canvas, над яким учасники працювали разом із керівником Школи Альоною Калібабою, а також візії і місії бізнесу, про які розповіла партнер Школи, коуч із командної взаємодії Діана Чернявська.

У третій день модуля опрацьовували тему командної взаємодії та розробки продукту за Lean методологією. Заняття проводили Діана Чернявська, коуч із командної взаємодії та Михайло Попчук, консультант Ciklum Сonsulting. Формат проведення заняття – практичні завдання та “розбір польотів”, а також теорія та практика командної взаємодії.

Далі буде!