Блог

Слідкуйте за життям нашої Школи та за успіхами наших учасників
10
Жов

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує набір учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй першій програмі. SELab є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute.

SELab — це інтенсивний модульний курс з основ соціального підприємництва для тих, хто починає власну справу або розвиває  своє соціальне підприємство.

Школа буде корисна тим, хто прагне досягнути соціального впливу через побудову соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей.

Заявки на участь у програмі приймаються до 31 жовтня через форму. Учасники відбиратимуться кураторами Школи. Програма відбудеться у два етапи – 10-11 листопада та 7-8 грудня 2016 року. Перевага надаватиметься працюючим соціальним бізнесам (до 1,5 років) та опрацьованим ідеям. Усього буде відібрано 20 учасників.

Програма складається з набору  тематичних блоків, необхідних для розвитку соціального підприємства: аналіз соціальних викликів, визначення соціальної місії, дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти діяльності соціальних підприємств, залучення стартового капіталу та ін.

Формат програми — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.

Умови участі: реєстраційний внесок у розмірі 800 грн. Організатори Школи покривають витрати на роздаткові матеріали, харчування, а також проживання та проїзд для мешканців з інших міст.

Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 16 лютого 2017 року. А найкращі проекти буде запрошено до участі в Міжнародному форумі соціальних підприємців в Ризі, яка триватиме протягом 10-11 грудня 2016 року.

Реєстрація за посиланням

Детальні про програму Школи, менторів, умови участі та результати на сайті