Учасники

SELab — Social Entrepreneurship Laboratory

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute.

“SeLab” — це інтенсивний модульний курс з основ соціального підприємництва для тих, хто починає власну справу або розвиває та вдосконалює своє соціальне підприємство. Школа розрахована на тих, хто прагне побудувати соціальне підприємство в Україні, стати “піонером” в цій галузі, створити нові робочі місця та можливості.

Для кого?

Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне досягнути соціального впливу через побудову соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. У нашому фокусі:

Опрацьовані ідеї (чітке розуміння соціальної проблеми, яку вирішує продукт/сервіс, та цільової аудиторії) та робочі соціальні бізнеси (не більше ніж 1,5 року).

Бізнес-рішення, що допомогають вирішувати соціальні проблеми у сферах соціальної інклюзії, міграції, розвитку міст, соціальної економіки, охорони здоров’я, освіти, культури, тощо.

Соціальний бізнес із перспективою створення нових робочих місць.

Інноваційні Social Tech Businesses.

Команди (до 2-х осіб), оскільки ми віримо, що рушійна сила будь-якого бізнесу — це командна робота (але індивідів розглядаємо також).

Учасники, готові до старанної праці у режимі «я чую», а не «я все знаю».

Перевага надаватиметься робочим соціальним бізнесам (до 1,5 років) та опрацьованим ідеям. Діє премодерація: Школа – це місійний проект, тому учасниками стануть переважно ті проекти, кому зможемо реально допомогти і хто готовий багато працювати над втіленням своєї ідеї.