Про школу

Проект розвитку підприємництва від Chasopys Creative Family.

Нашій країні допоможуть не тільки солдати та програмісти. Економіку України потрібно розвивати. Підготовка підприємців — один із дієвих шляхів зміцнення економіки, який дасть конкретні та наочні результати у вигляді новостворених можливостей, фінансових потоків та робочих місць.

Креативний простір «Часопис» став визнаним інтелектуальним, діловим та культурним простором для роботи, зустрічей, подій та розвитку. Та ми зацікавлені не лише в об’єднанні спільноти бізнес-талантів та креативних людей, але й у формуванні нового покоління українських підприємців. Тому цілком природньо, що ми відкрили двері нашого нового проекту — Школи Українського Підприємництва.

Школа Українського Підприємництва — це інтенсивна навчально-практична програма для тих, хто починає власну справу або прагне розвинути вже існуючий бізнес, яка поєднає теорію та практику побудови власного бізнесу у супроводі 20 досвідчених менторів. Формат програми — модульна система, поєднання навчальних сесій, воркшопів, майстер-класів, тематичних зустрічей, семінарів з базових бізнес-тем та індивідуальних консультацій.

Для кого?

Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне побудувати бізнес в Україні й для України та створити нові робочі місця та можливості. У нашому фокусі:

Опрацьовані ідеї (чітке розуміння існуючої проблеми, яку вирішує продукт/сервіс, та цільової аудиторії) та працюючі бізнеси (МСБ, стартапи).

Online-бізнес або offline з елементами online. B2B/B2C.

Бізнес із перспективою створення нових робочих місць.

Бізнес, що вирішує справжню проблему.

Команди, оскільки ми віримо, що рушійна сила будь-якого бізнесу — це командна робота (але індивідів розглядаємо також).

Учасники, готові до важкої та старанної праці у режимі «я чую», а не «я все знаю».

 

Перевага буде надана тим учасникам та командам, яким ми можемо максимально сприяти у розвитку своєї справи, відповідно до експертизи наших менторів та можливостей Школи. Потенційні учасники, що подали заявку на участь у Школі, відбиратимуть після краш-тесту з менторами Школи та запрошеними експертами-підприємцями.